Můj účet (přihlásit / odhlásit) | Zaregistrovat se | Přihlásit se jako administrátor
Hledat


Hlavní menu
· Úvodní strana
· 01) Nově přidané články
· 02) Poslat článek
· 03) Archiv článků
· 04) Fotogalerie
· 05) Kniha návštěv
· 06) Ankety
· 07) Napište mi
· 08) Doporučte web
· 09) Statistiky webu

Kdo je právě on-line
Právě je 4 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Vyhledávání na webuAnketa
Jak se ti líbí tato stránka?

Líbí, je inspirativní.
Mám některé výhrady - napíšu je do knihy návštěv.
Nelíbí se mi.
Nezajímá mě.Výsledky
Ankety

Hlasů: 119
Komentářů 0

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde.

 
Z Offenburgu do Železné Rudy - jaro 2016 Závěr
Poslalpepik v Wednesday, 12. October 2016 @ 13:15:38 CEST
Přispěno pepik

A co na závěr? Snad jen tolik, že se mi letošní dálka moc líbila. „Jedna z nejlepších,“ hodnotí ji můj Pepík. Jolany se nemá cenu ptát na názor, té se líbí každá sportovní aktivita, cykloputování zvlášť.

A naši nováčci? Pepovi Čermáčkovi v Německu určitě stouplo sebevědomí až k výšinám, vždyť si spočítejte, kolikrát byl za těch deset dní v hledáčku krásných (zřídka) lepých (pekařka) a zajímavých (Tunisanka) bab. Souznění duší mu musí ještě teď znít v srdci a já věřím, že si už šetří na počítač a začíná chodit na kurzy, aby mohl do googlu zadat to své „suche“.

Galinka, Galinka. Ta si myslím svou životní premiéru užila z nás všech nejvíce a svými pocity a zážitky udělala nevídaný názorový veletoč. Od prvotního nadšení (leden, únor), po obavy (březen), přes zoufalství (duben) a svazující strach (začátek května) k radosti z pohybu a čerstvého vzduchu (první dny) k únavě a vyčerpání (občas), volnosti a radosti (doufám často), vzteku (nevyhovující ubytko), odhodlání a výdrž (deštivé a studené dny) až závěrečné euforii (Železná Ruda).

Dobře, že jsme se jí neptali hned první dny po zájezdu, jak se jí s námi líbilo. Asi bychom uslyšeli nepravdivé tvrzení, jež avizovala už po cestě několikrát: „Už chápu, proč s Kozákama jede každý jen jednou….“ Dobře, že jsme se neptali vůbec. Začala totiž sama: po týdnu, po čtrnácti dnech. „Bylo to úžasné, krásné, super.“ Jak se Železná Ruda časově vzdalovala, tak se ve vzpomínkách cesta narovnávala, sluníčko svítilo víc a víc, vajcáky byly lahodnější a ujeté kilometry pohodovější. Jen ten déšť a zima přitvrdily, zároveň s tím ale stoupala naše odvaha, otužilost a celkový morál.

A dneska? Galina je první v řadě, kdo s námi chce vyrazit na další cyklodálku. I já si uvědomuji, že přidanou hodnotou celého dobrodružství je zpevněná postava, vytrénované svaly, super kondice a v neposlední řadě tachometr s krásným počtem ujetých kilometrů. A hlavně: kdykoli nás letos potká nějaký problém, stačí si říct: když jsem tenkrát dokázala jet ty dva dny v urputném lijáku, když jsem tehdy vyjela na Bischofmais, když …… a hned je svět jednodušší.

Prostě, byli jsme báječná parta, i přes občasné nestability jsme se vždy všichni přenesli s noblesou, a celý zájezd se nám opravdu povedl.

 
Příbuzné odkazy
· Více o Z Offenburgu do Železné Rudy - jaro 2016
· Novinky od pepik


Nejčtenější článek o Z Offenburgu do Železné Rudy - jaro 2016:
Cesta do Offenburgu


Hodnocení článku
Průměrné skóre: 0
Hlasů: 0

Prosím, hlasujte pro tento článek, zabere Vám to jen vteřinu:

Výborný
Velmi dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatné


Možnosti

 Vytisknout stránku Vytisknout stránku

 Poslat tento článek známým Poslat tento článek známým


Podobná témata

Z Offenburgu do Železné Rudy - jaro 2016

"Přihlášení" | Přihlásit/Vytvořit účet | 0 komentáře
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se

Stránky zprovoznil TomasHoly.com.
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Generace stránky: 0.09 Sekundy