Můj účet (přihlásit / odhlásit) | Zaregistrovat se | Přihlásit se jako administrátor
Hledat


Hlavní menu
· Úvodní strana
· 01) Nově přidané články
· 02) Poslat článek
· 03) Archiv článků
· 04) Fotogalerie
· 05) Kniha návštěv
· 06) Ankety
· 07) Napište mi
· 08) Doporučte web
· 09) Statistiky webu

Kdo je právě on-line
Právě je 3 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Vyhledávání na webuAnketa
Jak se ti líbí tato stránka?

Líbí, je inspirativní.
Mám některé výhrady - napíšu je do knihy návštěv.
Nelíbí se mi.
Nezajímá mě.Výsledky
Ankety

Hlasů: 119
Komentářů 0

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde.

 
USA, Havaj, Fr. Polynésie - podzim 2014 Cesta zpět do Los Angeles
Poslalpepik v Friday, 19. February 2016 @ 20:49:02 CET
Přispěno pepik

Zpáteční cesta do LA se místo osmi dnů protáhla na devět vzhledem k nutnosti transportovat nemocného, a tak jsme neplánovaně viděli (i když jen z lodi) Markézy. Osm dnů na lodi!! Co budeme dělat? Neunudíme se k smrti? Takové myšlenky jsme měli při objednávání cruiseru. Co na to říct. Když uplynul pátý den plavby, jen jsme smutně konstatovali, že za chvíli už bude konec. A poslední den na lodi jsem skoro obrečela. Na lodi se totiž vůbec nenudím.

Jednak jsem hrála pravidelně pinčes, a to s Indama, Italama, jedním ztepilým černochem a dokonce i s Asiaty, s jejich typickým pro Evropany nepochopitelným držením pálky. „Ána (to je moje druhé, zahraniční, jméno), nabádal mne otcovsky můj sparringpartner Gill, „na ni (Asiatku) musíš opatrně, hraj vysoké míče,“ poučoval. Byl to prima čas. Po zápase s panem Ztepilým mě na lodi potkávali pro mne zcela cizí lidé se zdviženým palcem: “Bravo, Anna!“ Aby ne, stará bílá blondýna proti podstatně mladšímu sympatickému černochovi … Zápasy s ním byly vždy velmi přitažlivé a nutno říct, že i vyrovnané.

A mimo pinčesu? Pravidelně na lodi musíte plavat, chodit do vířivky, posilovny (lámat kalorické rekordy na rotopedu či jiném mučidle) a také chodit. Walking je moje oblíbená činnost: na jedné palubě je vždy kolem dokola určená procházková zóna – většinou měří cca 500 metrů. Vyšlapujete si na čerstvém vzduchu, obdivujete skákající rybky, občas i delfíny, potkáváte se s pravidelnými „walkaři“ a těšíte se zájmu zevlounů, kteří si tipují, jak rychlí budete – také občas zevluji a tipuji) Navíc musí zůstat čas na opalování na lehátku a četbu. A to pomíjím společenské akce, které se denně pořádají: aerobic, zumba, golf, košíková, kopaná, vodní polo, kursy společenského tance, populárně-naučné přednášky, přírodopisné pořady, různé kurzy: malování, keramika, kurzy vaření nebo mixování nápojů, společenské kvízy a mezi staříky nejoblíbenější společenské hry (které družstvo první nafoukne balonek, které dříve oběhne bazén, kdo má nejkrásnější nohy a podobné „lahůdky“). Denně je toho tolik, že program naplní čtyřstránkové denní noviny. Naši známí chodili například každý den s partičkou nadšenců na bridž. A každý večer je divadlo – dvě představení, taneční večery aspoň ve dvou barech, diskotéka a na naší lodi i kino. Nejenže se člověk nenudí, ale ani nestíhá…


 
Příbuzné odkazy
· Více o USA, Havaj, Fr. Polynésie - podzim 2014
· Novinky od pepik


Nejčtenější článek o USA, Havaj, Fr. Polynésie - podzim 2014:
Francouzská Polynésie – Bora Bora


Hodnocení článku
Průměrné skóre: 0
Hlasů: 0

Prosím, hlasujte pro tento článek, zabere Vám to jen vteřinu:

Výborný
Velmi dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatné


Možnosti

 Vytisknout stránku Vytisknout stránku

 Poslat tento článek známým Poslat tento článek známým


Podobná témata

USA, Havaj, Fr. Polynésie - podzim 2014

"Přihlášení" | Přihlásit/Vytvořit účet | 0 komentáře
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se

Stránky zprovoznil TomasHoly.com.
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Generace stránky: 0.07 Sekundy