Můj účet (přihlásit / odhlásit) | Zaregistrovat se | Přihlásit se jako administrátor
Hledat


Hlavní menu
· Úvodní strana
· 01) Nově přidané články
· 02) Poslat článek
· 03) Archiv článků
· 04) Fotogalerie
· 05) Kniha návštěv
· 06) Ankety
· 07) Napište mi
· 08) Doporučte web
· 09) Statistiky webu

Kdo je právě on-line
Právě je 4 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Vyhledávání na webuAnketa
Jak se ti líbí tato stránka?

Líbí, je inspirativní.
Mám některé výhrady - napíšu je do knihy návštěv.
Nelíbí se mi.
Nezajímá mě.Výsledky
Ankety

Hlasů: 119
Komentářů 0

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde.

 
Na malé plachetnici v Karibiku - 2012 Chystáme se na borce
Poslalpepik v Monday, 21. May 2012 @ 14:48:05 CEST
Přispěno pepik

Ani nevíme jak a už je tu poslední plnohodnotný den v Karibiku. Z Rodney Bay odrážíme v půl deváté s myšlenkou na francouzský Martinik. Aby se nám v Čechách moc nestýskalo, neloučí se s námi moře zrovna nejlépe. Veliký protivítr, mohutné vlny. Žádná slast, i když už se pokládám za mazáka a mořského vlka.

V nám dobře známé zátoce Svatá Anna kotvíme ve tři. A že jsme byli tak stateční a nikdo nekrmil rybky, mraky odplouvají a nám vychází sluníčko, A v zátoce, jak je známo, vítr nefouká. Voda stabilně teplounká, užíváme si. K obědu Pepík vaří kuřecí polévku - cpeme se vařenými křidélky zakoupenými v Castries a zalíváme to vroucím vývarem. Mňam. A jak je nám tak blaze, samozřejmě „vaří“ své výtvory i Jirka. Během siesty přemítáme, jak naložit s posledním dnem. Původně jsme si chtěli půjčit auto a projet celý Martinik, abychom turistice udělali zadost, protože letadlo letí až pozdě večer. Teď se ale na palubě hřejeme na sluníčku, líně převalujeme, přemítáme, navrhujeme a zase zavrhujeme. Nakonec vítězí dámská verze programu posledního dne: koupání, slunění, lenošení. Večer v maríně kontaktujeme Myšáka, který přislíbil, že opět za 30 euro nás z Martiniku vyprovodí.

Do Le Marinu se přesouváme až se zapadajícím sluníčkem, ze Svaté Anny je to slabá hodinka. Po zakotvení pozorujeme Alenu, která se připravuje na mejdan k zakončení naší plavby. Večer jdeme do baru na happy hour a budou tam všichni známí borci. Alena je natěšená, vzrušená: myje si hlavu, líčí se, voní, vytahuje čisťounké hadříky …. Najednou je z ní zcela jiná baba, než jak ji za ty dva týdny známe. Vzrušení a jiskření na palubě je nakažlivé, a tak se také krapet zhastroším, snažím se převléknout aspoň trochu za dámu, moc se mi to ale nedaří. S myšlenkou, že za dva dny už zase dámou budu muset být povinně, usedám smutně do gumáku.

Večer se asi nevyvedl tak úplně podle našich představ: na happy hour totiž nebylo pivo, ale nějaký tvrdý alkohol, kterého jsem já jen ucucla. Marcelka měla naštěstí skvělý nápad: koupili jsme do té pro nás neznámé a nikterak chutné tekutiny džus, a tak nápoj trochu zpitnili. Poté se celá společnost přesunula do jiné hospody. Během přesunu se polovina lidí poztrácela, další skupině se nová hospoda nelíbila, a tak se zábava vlastně neměla šanci ani pořádně rozjet.

 
Příbuzné odkazy
· Více o Na malé plachetnici v Karibiku - 2012
· Novinky od pepik


Nejčtenější článek o Na malé plachetnici v Karibiku - 2012 :
Den nezávislosti


Hodnocení článku
Průměrné skóre: 4.5
Hlasů: 4


Prosím, hlasujte pro tento článek, zabere Vám to jen vteřinu:

Výborný
Velmi dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatné


Možnosti

 Vytisknout stránku Vytisknout stránku

 Poslat tento článek známým Poslat tento článek známým


Podobná témata

Na malé plachetnici v Karibiku - 2012

"Přihlášení" | Přihlásit/Vytvořit účet | 0 komentáře
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se

Stránky zprovoznil TomasHoly.com.
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Generace stránky: 0.08 Sekundy