Můj účet (přihlásit / odhlásit) | Zaregistrovat se | Přihlásit se jako administrátor
Hledat


Hlavní menu
· Úvodní strana
· 01) Nově přidané články
· 02) Poslat článek
· 03) Archiv článků
· 04) Fotogalerie
· 05) Kniha návštěv
· 06) Ankety
· 07) Napište mi
· 08) Doporučte web
· 09) Statistiky webu

Kdo je právě on-line
Právě je 9 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Vyhledávání na webuAnketa
Jak se ti líbí tato stránka?

Líbí, je inspirativní.
Mám některé výhrady - napíšu je do knihy návštěv.
Nelíbí se mi.
Nezajímá mě.Výsledky
Ankety

Hlasů: 119
Komentářů 0

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde.

 
Cyklovýlety Plánovaný cyklovýlet do Toskánska
Poslalpepik v Saturday, 11. November 2006 @ 07:41:15 CET
Přispěno pepik

Toskánskem na kole

V Toskánsku se vaše cestovatelské sny stávají skutečností-ubytováni budeme kousek od moře a slunečné pláže v kempu v bungalovech,ze kterých budeme vyjíždět na cyklotoulky podél pobřeží,po vinných stezkách v oblasti Chianti,kde se určitě zastavíme na skleničku zdejšího proslulého vína,prohlédneme si toskánské skvosty jakými jsou Florencie,Siena,Pisa a Lucca,trajektem se svezeme na Elbu a také se budeme procházet středověkými uličkami Volterry a San Gimignana. Kolo je v Toskánsku po skútrech jedním z nejpoužívanějších dopravních prostředků,díky kterému naše dojmy z tohoto nejkrásnějšího italského regionu budou ještě silnější. Délka tras se dá díky autobusu upravit,takže můžete mít během vaší dovolené příjemný cyklorelax nebo si dát pořádně do těla

Program zájezdu:

V pátek odjezd v 16:00 z Prahy (18:00 z Plzně) a hromadné těšení se na báječnou cyklodovolenou v jednom z nejrozmanitějších krajů na světě. Na opozdilce nečekáme!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sobota- při cestě na místo ubytování vás jistě svojí krásou ohromí náměstí„Pole zázraků“během pěší prohlídky v Pise.Na zeleném travnatém koberci se tyčí klenoty pisánské románské architektury-dóm,baptisterium,Camposanto a symbol celé Itálie-Campanila(známější jako šikmá věž) -v odpoledních hodinách ubytování v kempu na Etruské riviéře,takže je možná první italská koupačka.

Neděle – volný program,možnost cyklovýletu podél pobřeží, prozkoumání okolí ubytování a slunění na pláži.

Pondělí- čeká nás první společný cykloden,pomocí autobusu se dopravíme do Sieny-starého historického města proslulého svými křivolakými ,úzkými uličkami,lemovanými vysokými paláci z červenohnědých cihel z místní hlíny a na Piazza del Campo,které je dějištěm Palia,načerpáme síly,které zúročíme během vyjížďky vinnou stezkou v oblasti Chianti,která je proslulá výrobou tamního vína.Přes Rocca di Montegrossi,Castello di Cacchione a Taille di Chianti se dostaneme do cíle a tím je jediné náhorní městečko v této oblasti Radda in Chianti.Během cesty nesmíme vynechat ochutnávku Chiantského vína

Úterý – volný program.

Středa-autobusem se svezeme do větry ošlehaného městečka se středověkými uličkami,které si vydobylo uznání zpracováváním alabastru a tím je Volterra.Odsud na kole vyrazíme do San Gimignana,které vás z dálky na první pohled upoutá „rodovými“ věžemi.Pro cyklistické nadšence ještě možnost sjezdu do Certalda,ti kteří si budou chtít šetři síly na další dny se svezou autobusem.

Čtvrtek- autobus nás doveze do Piombina, fakultativní cyklovýlet na ostrov Elba, který je třetím nejrozlehlejším italským ostrov (trajekt cca 20EUR/os.)

Pátek -naše cykloputování začne v nejkrásnějším toskánském a zároveň i italském městě Florencii,budeme si užívat nezapomenutelnou atmosféru a památky jakými jsou například Ponte Vecchio,Duom s Brunelleschiho kupolí,Palazzo Vechio s galerií Uffizi,vyfotíme se u Michelangelova Davida a budeme se kochat krásným pohledem na údolí řeky Arno z Piazzale Michlangelo.Dnešní den zakončíme v neoficiálním hlavním městě kraje Chianti a tím je Greve in Chianti

Sobota -během dalšího cyklistického výletu se autobusem přemístíme do Massi Marittimi starobylého hornického města a odsud na kole zpět do místa ubytování nebo pro cyklovytrvalce výlet na kole do Abbazia di San Galgani

Neděle – volný program.

Pondělí -okolo oběda odjezd domů a abychom se ještě nabažili Itálie ,tak si uděláme procházku podél hradeb v Lucce,která je rodištěm Giocoma Pucciniho.

V úterý se plni vzpomínek a nezapomenutelných zážitků vrátíme domů v dopoledních hodinách (v cca 10.00 Plzeň, 12.00 Praha).

Termín zájezdu: 27.4.-8.5.2007

ZÁKLADNÍ CENA - MOBILHOME/CHATKA: 9 310,-Kč

SLEVY: -sleva pro skupinu (včetně věrnostní a skupinové slevy): 650,-Kč/os.

sleva za vlastní pojištění: 300,-Kč/os.

sleva za úhradu 100% zájezdu do 25.1.2007:400,-Kč/os.,tj. např. 8.660,-Kč/os. včetně pojištění a bez časové slevy

Cena zahrnuje: dopravu pohodlným luxusním autobusem (WC, klima, video, bar), 9 x nocleh , přepravu kol, průvodce, technika, komplexní pojištění včetně pojištění na storno a pojištění léčebných výloh v zahraničí.

Ubytování: - v mobilhomech pro 4 osoby v kempu s bazénem v blízkosti moře, Marina di Bibbone (kuch. kout, koupelna, WC) Marina di Bibbona je menší klidnější letovisko ležící v krásném a čistém přírodním prostředí, v místech s hustými borovicovými lesy. Dovolenou podle svých představ zde prožijí ti, kteří netouží po ruchu velkých středisek, ale dávají přednost klidnějšímu místu a čistému přírodnímu prostředí. Pěkná přírodní písečná pláž má pozvolný vstup do moře, což ocení hlavně rodiny s nejmenšími dětmi. Sport a zábava: v místě několik obchodů a restaurací, tenisové kurty, víceúčelové hřiště, aquapark Cecina (10 km). Železniční stanice: Cecina (10 km).

Tak se rozmyslete, a pokud chcete jet s námi, určitě se co nejdříve přihlašte!! A budeme se těšit společně, zima tak lépe ubíhá:)) 
Příbuzné odkazy
· Více o Cyklovýlety
· Novinky od pepik


Nejčtenější článek o Cyklovýlety:
Naše oblíbená cyklotrasa - cca 70 km


Hodnocení článku
Průměrné skóre: 4.83
Hlasů: 6


Prosím, hlasujte pro tento článek, zabere Vám to jen vteřinu:

Výborný
Velmi dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatné


Možnosti

 Vytisknout stránku Vytisknout stránku

 Poslat tento článek známým Poslat tento článek známým


Podobná témata

Cyklovýlety

"Přihlášení" | Přihlásit/Vytvořit účet | 0 komentáře
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se

Stránky zprovoznil TomasHoly.com.
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Generace stránky: 0.08 Sekundy