Můj účet (přihlásit / odhlásit) | Zaregistrovat se | Přihlásit se jako administrátor
Hledat


Hlavní menu
· Úvodní strana
· 01) Nově přidané články
· 02) Poslat článek
· 03) Archiv článků
· 04) Fotogalerie
· 05) Kniha návštěv
· 06) Ankety
· 07) Napište mi
· 08) Doporučte web
· 09) Statistiky webu

Kdo je právě on-line
Právě je 7 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Vyhledávání na webuAnketa
Jak se ti líbí tato stránka?

Líbí, je inspirativní.
Mám některé výhrady - napíšu je do knihy návštěv.
Nelíbí se mi.
Nezajímá mě.Výsledky
Ankety

Hlasů: 119
Komentářů 0

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde.

 
Cyklovýlety Zvánovice 2006
Poslalpepik v Monday, 31. July 2006 @ 21:46:04 CEST
Přispěno pepik

Zvánovice 2006

Předposlední červencový víkend jsme strávili na pěkném společném výletě ve Zvánovicích. Tomáš s Janou, Zdenou a Jardou připravili opět úžasný víkend - super ubytování, dobré papání, slunečné počasí a nádherná trasa podél Sázavy. Bonusem navíc byla nejen perfektní mapa, ale i sáček první pomoci. Nebudete tomu věřit, ale Tomáš připravil pro každého jednoho Pepina – bezpečný sex. Vůbec mu nezáleží na tom, kdo nás bude za nějaký čas živit, na srdci mu spíše leží pobavení bez následků…… no nevím, nevím, Tomáši, zda je to plus či minus )) Každopádně mužská část osazenstva vzala bonus s nadšením, dámy se spíše jen tak trochu uculovaly….

V partě se nově objevilo několik osob, například Šárka a Láďa a jejich dva pejsci, nebo psycholožka Anička. Ta dělala pánům velké starosti, neb inteligentní blonďatá dáma se smyslem pro humor, takovou nenajdete na každém rohu. Ovšem úvod nikterak slavný, hned první den si chudáček rozbila čumáček… ba ne, bylo to jen ramínko a kolínko. Naše parta, překypující doktory a doktorkami se k této fatální nehodě ovšem postavila dosti laxně. Zasahovat pak tedy musel pouze Pepa, jehož největší lékařskou kvalifikací je, že ho Jiřka seznámila se zdravotní sestrou….. A tak s láskou a péčí potíral ramínko i kolínko a zraněné Aničce foukal bolístky. Ostatní pánové jen němě přihlíželi, v očích jim však bylo možno přečíst jediné: „Herdek, ten pitomej jód si příště vezmu taky….“

Pepa ovšem zasahoval i jindy a jinak. Umí poradit v každičké situaci. Když zbloudilí turisti hledají cestu, neotálí s odpovědí: „Ledeč nad Sázavou? Tady? Tak to tady jste tedy akorát tak v prdeli!!“ Abych se vrátila k perfektní přípravě celého cyklovýletu. Mapka rozdaná spolu s bezpečným sexem byla stoprocentně připravená. Bez problémů jsme zde nalezli i zastávky nazvané zcela pregnantně: Pivo, Svačina, Oběd….. pouze někteří pomýlenci četli mapu obráceně a pak v bodě Pivo obědvali, v bodě Svačina pili….. ale za to už organizátoři opravdu nemohou ))

Příjemně nás překvapila Benátská noc v sousední vesnici. Muzika hrála, neckiáda klopila své oběti do teplounkých vod rybníka, klobásy se pálily, pivo teklo proudem. Doposud vše v pořádku. Avšak po večerní debatě vyrazila skupinka nespavců na noční striptýz. Co pánové čekali? Samozřejmě krásnou mladou dámu minimálně se čtyřkami. Co dostali? Snad slušného hocha zahaleného kouřem, na sundání trenýrek už prý jim došla trpělivost….. Tak takhle to dneska chodí. Když se řekne striptýz, pánové, neslintejte předem. Dneska už je všechno jinak!!!

Za zmínku ještě stojí obšírná večerní debata, které jako obvykle vévodil Ivan a jejíž téma bylo veskrze moderní: Česká čtyřprocentní komunita ve světle našich politických i jiných celebrit. Shodli jsme se, že už dlouho jsme se tak nenasmáli. Jednalo se o jeden z vrcholů společenské části tohoto výletu.

V neděli ještě pár skalních příznivců vyrazilo, aby se doladili… třicet kilometrů je ale prý na neděli příliš, a tak jsme tedy urazili čtyřicet!!! Holky si ale vyřvaly, že navštíví Gottland, když už jsme v těch Jeanech!! Alespoň zvenku…. Výše vstupného nám moc do noty nehrála, a důchodci mezi námi, kteří by dokonce i zde měli slevu, raději zatahovali břicho a slunečními brýlemi maskovali vrásky, jen aby tam nemuseli…. A tak jsme uvily jen fotku zvenku. Rodinka, která šla po nás, ta byla opravu šťastnější)) Ovšem, když přijeli až z Jihomoravského kraje…

Víkend to byl opět velmi podařený, děkujeme Tomášovi, Janě i Jardovi a jme rádi, že máme příslib opět do roka a do dne. Takže za rok opět nashle!!!!

 
Příbuzné odkazy
· Více o Cyklovýlety
· Novinky od pepik


Nejčtenější článek o Cyklovýlety:
Naše oblíbená cyklotrasa - cca 70 km


Hodnocení článku
Průměrné skóre: 4.83
Hlasů: 6


Prosím, hlasujte pro tento článek, zabere Vám to jen vteřinu:

Výborný
Velmi dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatné


Možnosti

 Vytisknout stránku Vytisknout stránku

 Poslat tento článek známým Poslat tento článek známým


Podobná témata

Cyklovýlety

"Přihlášení" | Přihlásit/Vytvořit účet | 0 komentáře
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se

Stránky zprovoznil TomasHoly.com.
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Generace stránky: 0.08 Sekundy