Můj účet (přihlásit / odhlásit) | Zaregistrovat se | Přihlásit se jako administrátor
Hledat


Hlavní menu
· Úvodní strana
· 01) Nově přidané články
· 02) Poslat článek
· 03) Archiv článků
· 04) Fotogalerie
· 05) Kniha návštěv
· 06) Ankety
· 07) Napište mi
· 08) Doporučte web
· 09) Statistiky webu

Kdo je právě on-line
Právě je 3 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Vyhledávání na webuAnketa
Jak se ti líbí tato stránka?

Líbí, je inspirativní.
Mám některé výhrady - napíšu je do knihy návštěv.
Nelíbí se mi.
Nezajímá mě.Výsledky
Ankety

Hlasů: 119
Komentářů 0

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde.

 
Argentina,Chile,Patagonie,Velikonoční 05 Závěr
Poslalpepik v Wednesday, 18. January 2006 @ 21:23:21 CET
Přispěno pepik

Závěr Květy Tak to je asi tak všechno, co jsem vám chtěla povědět. Pokud jste dočetli až sem, snad vás předchozí řádky aspoň trochu nalákaly, abyste ztratili zábrany a vrhli se do světa vstříc dobrodružství, jak jsme to udělali my. Chce to jen počáteční impuls, nějaké peníze (v tomto případě o něco víc, než když se chystáte do Indie) a trošku sebevědomí, které vám snad moje povídání dodá. Na věk nehleďte, blbce ze sebe můžete udělat kdykoli :)))) Na závěr ale nesmím ještě zapomenout poděkovat všem, kteří na nás mysleli, fandili nám a drželi palce. Určitě i díky nim jsme vše v pohodě zvládli a nyní máme zážitků a zkušeností na rozdávání. Zvláštní uznání patří věrným dopisovatelům Haničce a Honzíkovi, kteří si navíc oba v den našeho návratu vzali dovolenou a připravili nám famózní uvítání. Takže možná už jen kvůli tomu přivítání se vydáme na cestu ještě jednou – někdy –někam.........

Závěr Pepíka Byla to naše největší a nejdelší cesta. Nejkrásnější? To ne, neboť každá byla krásná. Jinak krásná. Strávili jsme přes 50 hodin v letadlech, najeli 2 500 km v autobusech, spoustu času v mikrobusech, taxících a na lodích. Auto jsme si půjčili jen jednou, na Velikonočním, tam v terénu bezpečně řídil Vašek. Pohybovali jsme se v krásném jarním počasí, ale také jsme mrzli, odnášel nás vítr či se zalykali horkem. Poznali jsme spoustu hodných a milých lidí, v Argentině by se nechalo i žít. Kdyby? Kdybych se podíval pozorněji na mapu, tak mi nemohlo ujít, že z Velikonočního ostrova je to kousek na Tahiti, Hawai Midwai a přes LA a pár parků v Kalifornii domů. A mohla z toho být krásná cesta kolem světa. Pravda, sever Chile by se nestihl. No co, žijem, tak třeba příště.

Závěr Vaška Za těch 32 dní jsme nalétali víc jak 40 tisíc km. Autobusy, auty, džípem a loděmi urazili bezmála 3000 km. A dokonce v horách ve výškách kolem 4500 m jsme nachodili pěšky asi 100 km. Byla to zatím nejdelší a nejnáročnější cesta, kterou jsme spolu uskutečnili. A dala nám docela zabrat. Teď by se hodila tak čtrnáctidenní dovolená někde u moře na odpočinek. Trávili jsme na cestě 768 hodin a z toho většinu času spolu. Kupodivu ani jednou jsme se neservali, natož pořádně nepohádali, což je u lidí v našem věku malý zázrak. Vzájemná tolerance nám pomohla přežít i ty nejdramatičtější chvíle. Doufám, že se nám podaří něco podobného zase někdy příště. Čau a zachovejme si přízeň!!!


 
Příbuzné odkazy
· Více o Argentina,Chile,Patagonie,Velikonoční 05
· Novinky od pepik


Nejčtenější článek o Argentina,Chile,Patagonie,Velikonoční 05:
El Calafate, El Chalten


Hodnocení článku
Průměrné skóre: 5
Hlasů: 1


Prosím, hlasujte pro tento článek, zabere Vám to jen vteřinu:

Výborný
Velmi dobrý
Dobrý
Obyčejný
Špatné


Možnosti

 Vytisknout stránku Vytisknout stránku

 Poslat tento článek známým Poslat tento článek známým


Podobná témata

Argentina,Chile,Patagonie,Velikonoční 05

"Přihlášení" | Přihlásit/Vytvořit účet | 0 komentáře
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.

Není povoleno posílat komentáře anonymně, prosím zaregistrujte se

Stránky zprovoznil TomasHoly.com.
Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Generace stránky: 0.89 Sekundy